عنوان: دانلود مجموعه نقشه های GIS شهرستان الیگودرز

هم اکنون فایل با مشخصه ی دانلود مجموعه نقشه های GIS شهرستان الیگودرز وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود رایگان نقشه های GIS , دانلود لایه های جی ای اس شهرستان الیگودرز , نقشه های GIS الیگودرز , شیپ فایل GIS شهرستان الیگودرز

مجموعه ارائه شده حاوی داده های جدید GIS مختلفی از شهرستان الیگودرز می باشد. در اینجا تلاش شده تا شیپ فایل های GIS اطلاعات پایه و ضروری شهرستان الیگودرز ارائه گردد. این مجموعه فایل GIS حاوی لایه های مرتبط با تقسیمات سیاسی، لایه های مرتبط با زمین و کاربری اراضی، لایه رقومی ارتفاعی یا همان DEM و لایه های مختلف دیگر که در زیر لیست شده اند می باشد.

در این مجموعه تلاش گردید لایه های به روز مرتبط با این شهرستان ارائه شود لذا:

در زیر به صورت موردی و جزئی کلیه لایه های GIS مرتبط با شهرستان الیگودرز لیست شده اند. فرمت لایه ها شامل لایه های پلی گونی، خطی و یا نقطه ای همراه با جدول کامل اطلاعات توصیفی با فیلدهای اطلاعاتی (Attribute Table) گوناگون مرتبط می باشند که به شرح ذیل اشاره شده است:

دو نکته:

امیدواریم مورد رضایت شما قرار گیرد%


مطالب دیگر:
🔑استفاده ويتامين A همراه با واكسيناسيون جهت پيشگيري از وقوع بيماري كوكسيديوز در پرندگان🔑اصول تغذيه سالم🔑آناتومي شكم🔑بررسي فراواني مبتلايان به ضايعات رحم و سرويكس🔑بررسي وضعيت تغذيه سالم و رژيم هاي غذايي بيمارستاني🔑بيماري تروماي چشم🔑بيماري سرطان و انواع آن🔑بيماري مولتيپل اسكلروزيس🔑تعريف آناتومي و كاربرد آن🔑جمع آوري گياهان دارويي در طبيعت🔑دير جوش خوردن جوش نخوردن دو سر استخوان شكسته🔑شكستگيهاي استخواني و مفصلي🔑صنعت داروسازي🔑عوامل موثر در ايجاد عفونت🔑نظريه نقطه تثبيت (بيماري چاقي)🔑اثرات قرص هاي شادي آور اكستازي🔑هيپنوتيزم🔑بررسي بيوگرافي خاندان ابي وقاص و نقش آنها در تحولات مهم تاريخ اسلام در مقاطع مختلف🔑تاريخ عربستان🔑سوسياليسم از دوران غارنشيني تا ظهور تورات🔑قله هاي قدرت سيري در نظام شاهنشاهي🔑نبرد قادسيه🔑نهضت مشروطيت در ملي شدن صنعت نفت چه بود و ايران چه مي خواست و به چه رسيد🔑انواع جوشكاري🔑جوشكاري مقاومتي و نقطه اي