عنوان: دانلود مجموعه نقشه های GIS شهرستان دوره

هم اکنون فایل با مشخصه ی دانلود مجموعه نقشه های GIS شهرستان دوره وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود رایگان نقشه های GIS , دانلود لایه های جی ای اس شهرستان دوره , نقشه های GIS دوره , شیپ فایل GIS شهرستان دوره

مجموعه ارائه شده حاوی داده های جدید GIS مختلفی از شهرستان دوره می باشد. در اینجا تلاش شده تا شیپ فایل های GIS اطلاعات پایه و ضروری شهرستان دوره ارائه گردد. این مجموعه فایل GIS حاوی لایه های مرتبط با تقسیمات سیاسی، لایه های مرتبط با زمین و کاربری اراضی، لایه رقومی ارتفاعی یا همان DEM و لایه های مختلف دیگر که در زیر لیست شده اند می باشد.

در این مجموعه تلاش گردید لایه های به روز مرتبط با این شهرستان ارائه شود لذا:

در زیر به صورت موردی و جزئی کلیه لایه های GIS مرتبط با شهرستان دوره لیست شده اند. فرمت لایه ها شامل لایه های پلی گونی، خطی و یا نقطه ای همراه با جدول کامل اطلاعات توصیفی با فیلدهای اطلاعاتی (Attribute Table) گوناگون مرتبط می باشند که به شرح ذیل اشاره شده است:

دو نکته:

امیدواریم مورد رضایت شما قرار گیرد%


مطالب دیگر:
پاورپوینت مزایای مثبت گوشت ماهیتحقیق معرفت شناسي و فلسفهپاورپوینت مسائل روان شناسی عمومیتحقیق قرارداد تركمانچايپاورپوینت واکسیناسیون در دام (باکتریایی- ویروسی)پاورپوینت مديريت و تشكيلات كارگاهيتحقیق مظفرالدين شاه و دوران مشروطهپاورپوینت مشکلات مورد توجه در هنگام طراحی، اجرا، نصب و راه اندازی تصفيه خانه های فاضلابتحقیق زندگی نامه مظفر الدین شاهپاورپوینت نورپردازی در ماکروگرافیتحقیق از نخست وزيري دكتر مصدق تا پايان دوران پهلويتحقیق مشروطيت و خاستگاه اجتماعي آنپاورپوینت نقش خانواده در کاهش عوارض اعتیادتحقیق مشروطه و استبدادپاورپوینت نظام حقوقی دریای آزادپاورپوینت مهندسی سواحلتحقیق مشروطه‌ ايرانيپاورپوینت معرفی و تجزیه و تحلیل ماموریت و استراتژی ها (وال مارت)تحقیق مداخله بشر دوستانه و منشور ملل متحدپاورپوینت مقدمه اي بر رسانايي گرماپاورپوینت مفصل و انواع مشکلات و بیماریهای مفصلپاورپوینت آبياری عمومی تعيين نياز آبی گياهان (تبخير و تعرق)تحقیق فعالیت های دکتر مصدقپاورپوینت اتونومی براساس نگرش اسلامپاورپوینت آذربایجان غربی